top of page
Szukaj

Jak wybrać Tango Maestros: Poradnik Tanguero

Wybór odpowiednich mistrzów tanga, od których chcesz się uczyć, może znacząco wpłynąć na Twoją taneczną podróż. To sztuka podobna do wybrania odpowiedniego kompasu, który poprowadzi Cię przez podróż tanga. Oto kilka wskazówek, które nam pomogły:


Tango Maestros
Warsztaty z Josefina Bermudez & Fabianem Peraltą na Quiero Verte Tango Festiwal 2021

1. Zajrzyj do YouTube'a: wyszukaj występy i klipy szkoleniowe potencjalnych Maestros. Zwróć uwagę na ich styl tańca, interpretację muzyczną i podejście pedagogiczne. Czy podoba Ci się ich taniec? Ten wirtualny pokaz może dać przedsmak tego, czego można się spodziewać po lekcjach z nimi.


2. Znajdź ich uczniów: sukcesy i postępy uczniów Maestros często odzwierciedlają jakość ich nauczania. Znajdź tancerzy, którzy otwarcie przypisują swój rozwój swoim mistrzom. To uznanie jest świadectwem zdolności mistrzów do skutecznego przekazywania wiedzy i umiejętności.


3. Oceń swoje obecne potrzeby: na jakim etapie rozwoju tanga jesteś? Dopiero zaczynasz, czy chcesz udoskonalić konkretną technikę? Być może próbujesz rozwinąć swój niepowtarzalny styl lub chcesz lepiej zrozumieć muzykalność. Twoje obecne potrzeby i cele powinny odgrywać kluczową rolę w wyborze Maestros.


4. Weź udział w warsztatach grupowych: jeśli zainteresowała Cię potencjalna para Maestro, przyjdź i sprawdź sam! Warsztaty na festiwalu są ku temu świetną okazją!


Kierując się tymi kryteriami zaprosiliśmy jednych z najlepszych światowych Maestros na Quiero Verte Una Vez Mas Tango Festival. Wszyscy mają osiągnięcia w świecie tanga i są uznanymi w Buenos Aires Maestros: Ariadna Naveira i Fernando Sanchez (obecni zwycięzcy Mundialu, Sebastian Bolivar i Cynthia Palacios są ich uczniowie!), Yanina Quiñones i Neri Piliu (sub-campeones de Mundial) oraz Natasha Lewinger i Haris Mihail (finaliści Mundialu). Weź udział w warsztatach i przekonaj się sam!

Inspirują nas swoim tańcem i same mamy doświadczenie z pierwszej ręki, ucząc się pod ich okiem.


Obserwuj nas, aby śledzić nasz kolejny blog z najlepszymi rzeczami o każdej z naszych mistrzowskich par dla nas, co może również pomóc Ci wybrać idealne warsztaty dla siebie (i swojego partnera)!

Bình luận


bottom of page