top of page
Szukaj

5 powodów, dla których warto wziąć udział w warsztatach na Quiero Verte Tango Festival

Kochasz tango i chcesz podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom?

Na naszym festiwalu odbywać się będzie cykl warsztatów prowadzonych przez najlepszych mistrzów tanga.


5 powodów, dla których warto wziąć udział w warsztatach na festiwalu Quiero Verte
5 powodów, dla których warto wziąć udział w warsztatach na festiwalu Quiero Verte


Oto pięć ważnych powodów, dla których warto skorzystać z tej okazji:


1. Ucz się od najlepszych: na Quiero Verte udało nam się zgromadzić 3 najwyższej klasy mistrzów tanga na jednym wydarzeniu, wszyscy znani są ze swoich umiejętności, kreatywności i umiejętności nauczania. Poprowadzą Cię przez złożone elementy muzykalności i sekwencji, podzielą się bezcennymi spostrzeżeniami, które wynikającymi z dziesięcioletniego doświadczenia w tańcu i nauczaniu.


2. Indywidualne ścieżka nauki: Zdajemy sobie sprawę, że każdy tanguero ma wyjątkowe potrzeby i aspiracje. Dlatego na Quiero Verte możesz przebierać i wybierać spośród różnych tematów, aby stworzyć ścieżkę nauki, które będzie odpowiadać Twoim indywidualnym potrzebom. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię opanowanie techniki, poprawa muzykalności, czy też odkrywanie innowacyjnych ruchów, mamy coś dla Ciebie.


3. Natychmiastowe zastosowanie i praktyka: Jedną z najważniejszych powodów by uczyć się podczas festiwalu jest natychmiastowa możliwość zastosowania tego, czego się nauczyłeś. Dzięki milongom odbywającym się przez cały festiwal możesz od razu ćwiczyć nowo nabyte umiejętności, w praktyce wykorzystując nowe umiejętności.


4. Odblokuj kreatywność i osobisty styl: Twoje ciało nie nadąża za tym co umysł i serce chciałyby zrobić? Nasi mistrzowie zapoznają Cię z różnymi technikami tanga, które odblokują autoekspresję, umożliwią Ci odblokowanie własnego stylu, tak że sam zakoczysz siebie, a partnerów tanecznych swoją kreatywnością. Tango to nie tylko kroki i sekwencje; każdy Maestro powie Ci, że ważniejsze jest wyrażanie siebie!


5. Wykorzystaj w pełni swoją inwestycję: Nauka bezpośrednio od światowej klasy mistrzów to inwestycja, która zwraca się na dłuższą metę. Zaoszczędzisz czas, ucząc się prawidłowych technik od samego początku i zaoszczędzisz pieniądze, unikając efektu "głuchego telefonu" (twoi loklani nauczyciele uczą się od Maestros!).


Dołącz do nas na festiwalu Quiero Verte Una Vez Mas i wzbogać swoją taneczną podróż, poszerz swoje horyzonty i doświadcz radości uczenia się od mistrzów tanga.
Rejestracje rozpoczynają się 21 maja szaloną 24-godzinną FLASH SALE, która daje 50% zniżki na pełne karnety z 6 lub 9 warsztatami. Zaznaczcie w swoich kalendarzach, jeśli musicie, ale nie możecie przegapić tej oferty!
Comments


bottom of page